ABECADŁO w tubie – Gra edukacyjna pamięciowa – Bniamin

30,00 

ABECADŁO w tubie – Gra edukacyjna pamięciowa – Bniamin. Gra której zadaniem jest pomoc w opanowaniu pisowni i nauki abecadła.

Availability: 1 w magazynie

SKU: 04256 Kategoria:
ABECADŁO w tubie – Gra edukacyjna pamięciowa – Bniamin

Edukacyjna gra pamięciowa Abecadło To przyjazna gra przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach zaczynających naukę języka polskiego. Jej zadaniem jest pomoc w opanowaniu pisowni i nauki abecadła, a także pamięci wzrokowej i spostrzegawczości. W grze występują wyrazy, które mają związek z najbliższym otoczeniem dziecka i są dostosowane do wieku dziecka. Dziecko zapoznaje się z literą dużą i małą oraz literą pisaną.

Gra zawiera 72 żetony w tym:

– 36 żetonów z dużą literą drukowaną oraz wyrazem napisanym na linijkach
– 36 żetonów z obrazkiem oraz dużą i małą literą napisaną na linijkach

Meta Description (Polish)

Opis
Edukacyjna gra pamięciowa Abecadło To przyjazna gra przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach zaczynających naukę języka polskiego. Jej zadaniem jest pomoc w opanowaniu pisowni i nauki abecadła, a także pamięci wzrokowej i spostrzegawczości. W grze występują wyrazy, które mają związek z najbliższym otoczeniem dziecka i są dostosowane do wieku dziecka. Dziecko zapoznaje się z literą dużą

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.