Farby zakręcane w sztyfcie 6 kolorów – PLAYCOLOR – (62034)

28,50 

Farby w sztyfcie 6 kolorów – PLAYCOLOR – (62034)

Dostępność : 1 w magazynie

SKU: 62034 Kategoria:

Farby w sztyfcie. 6 kolorów.

Farby w sztyfcie PlayColor to odpowiednik farb plakatowych w wygodnej formie sztyftu. Nie wymagają użycia wody oraz pędzelków – wystarczy otworzyć, przekręcić oprawkę i malować.

Farby są przeznaczone do malowania na papierze, kartonie, drewnie i płótnie. W zależności od siły nakładania farb w sztyfcie PlayColor można uzyskać efekt woskowych kredek lub farb plakatowych.

Specjalna formuła zapewnia bardzo dobre krycie i nasycony kolor. Idealne do malowania dużych powierzchni, kolorowania przestrzennych tekturowych zabawek np. tekturowych domków oraz

wykonywania prac grupowych. Szybkoschnące, po wyschnięciu zachowują kolor i lekki połysk. Nie kruszą się i nie odpryskują. Spieralne, nie zawierają szkodliwych substancji – bezpieczne dla dzieci.

Plastikowa oprawka chroni ręce przed pobrudzeniem. Produkt spełnia wymogi europejskiej normy EN 71. Opakowanie zawiera 6 kolorów farb w sztyfcie PlayColor. Gramatura sztyftu – 10g.

Meta Description (Polish)

Farby tempera 12 kolorów (12ml)
Farby tempera Prima Art – produkowane są z wysokiej jakość barwników. Dobrze kryją malowaną powierzchnię. Po wyschnięciu dają efekt matowości.
dzięki rozpuszczalności w wodzie można modyfikować kolory nawet po wyschnięciu (możliwe dokonywanie retuszy). Odpowiednie do nauki malarstwa.

Koszyk