Farby zakręcane w sztyfcie 6 kolorów – PLAYCOLOR

28,50 

Farby zakręcane w sztyfcie 6 kolorów – PLAYCOLOR

Availability: 1 w magazynie

SKU: 62034 Kategoria:
Farby zakręcane w sztyfcie 6 kolorów – PLAYCOLOR

Farby w sztyfcie – 6 kolorów. Jest to odpowiednik farb plakatowych w wygodnej formie sztyftu. Nie wymagają użycia wody oraz pędzelków – wystarczy otworzyć, przekręcić oprawkę i malować. Farby są przeznaczone do malowania na papierze, kartonie, drewnie i płótnie. W zależności od siły nakładania farb w sztyfcie PlayColor można uzyskać efekt woskowych kredek lub farb plakatowych. Specjalna formuła zapewnia bardzo dobre krycie i nasycony kolor. Idealne do malowania dużych powierzchni, kolorowania przestrzennych tekturowych zabawek np. tekturowych domków oraz wykonywania prac grupowych. Szybkoschnące, po wyschnięciu zachowują kolor i lekki połysk. Nie kruszą się i nie odpryskują. Spieralne, nie zawierają szkodliwych substancji – bezpieczne dla dzieci. Plastikowa oprawka chroni ręce przed pobrudzeniem. Produkt spełnia wymogi europejskiej normy EN 71. Opakowanie zawiera 6 kolorów farb w sztyfcie PlayColor. Gramatura sztyftu – 10g.

Meta Description (Polish)

Farby tempera 12 kolorów (12ml)
Farby tempera Prima Art – produkowane są z wysokiej jakość barwników. Dobrze kryją malowaną powierzchnię. Po wyschnięciu dają efekt matowości.
dzięki rozpuszczalności w wodzie można modyfikować kolory nawet po wyschnięciu (możliwe dokonywanie retuszy). Odpowiednie do nauki malarstwa.

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.